Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri

Por um escritor misterioso
Last updated 21 setembro 2024
Video  Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în  prelungiri
Duelul dintre Hermannstadt și Poli Iași este programat astăzi, de la ora 17:30, în direct pe Digi Sport 1, în primul meci din etapa cu numărul 17 din SuperLiga. Hermannstadt – Poli Iași, Live Video, 17:30, Digi Sport 1 Înaintea meciului de astăzi, Hermannstadt ocupă locul 5 în SuperLiga și are 24 de puncte în […]
LIVETEXT: FC Hermannstadt-Poli Iași, 0-0, rezultat final. Sibienii au ratat un penalty în min. 95
Hermannstadt - stiri, meciurile echipei Hermannstadt, transferuri, jucatori - Digi Sport
Hermannstadt - Poli Iași au remizat, 0-0, în primul meci al rundei 17 din Superligă Hermannstadt - Poli Iasi, LIVE pe , ora 17:30. Cele două echipe visează la playoff - Playsport
REZUMAT Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în ultimul minut
VIDEO FC Hermannstadt a remizat acasă cu Poli Iași! Gazdele au ratat un penalty în minutul 90+5 - Realitatea Sportiva
REZUMAT, Hermannstadt - Poli Iași 0-0
We Love Sport – Politehnica Iași - din pasiune pentru sport
Hermannstadt​
FC Hermannstadt, remiză albă cu Poli Iaşi pe teren propriu, cu penalty ratat în prelungiri
FC Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Gazdele au ratat victoria pe final, după ce Petrescu a trimis pe lângă poartă de la 11 metri
VIDEO ǀ Chindia Târgovişte – FC Hermannstadt 1-1. Cele două formaţii au oferit o remiză spectaculoasă