Victorie fără emoții pentru FCSB. F.C Hermannstadt a fost învinsă cu 3 la 0

Por um escritor misterioso
Last updated 20 setembro 2024
FCSB și F.C. Hermannstadt s-au înfruntat în această seară în cel mai tare meci al etapei a 20-a din Superligă. Jocul a început la ora 20:00 și s-a încheiat două ore
FCSB - FC Hermannstadt 3-0, „Roș-albaștrii” se distanțează la opt puncte de CFR Cluj. Olaru, omul meciului
VIDEO FC Argeş - FC Voluntari 0-2. Trupa lui Liviu Ciobotariu s-a impus fără mari emoţii şi a urcat pe locul 3 în play-out
Video FCSB a fost umilită de Hermannstadt! Sibienii au câștigat cu 3-0 și sunt în semifinalele Cupei
Noroc pentru FC Hermannstadt în cupă: echipa sibiană s-a calificat în sferturi, unde va întâlni „
FC Botoșani - U Cluj, Live Video Online, în runda a 14-a din Superliga
VIDEO ǀ FCSB – Hermannstadt 3-0. ”Roş-albaştrii” s-au impus fără probleme şi s-au distanţat în fruntea clasamentului
VIDEO Măldărăşanu, discurs dur după înfrângerea cu FCSB. ”Dacă aş fi avut la pauză posibilitatea să schimb 11 jucători, 11 aş fi schimbat”. Ce a spus de o posibilă venire la Rapid
Hermannstadt - FCSB 0-1 » Baftă cu Omrani! FCSB n-a jucat mai nimic la Sibiu, dar se întoarce cu 3 puncte la București
Petrolul Ploieşti - FC Hermannstadt 0-0, în Superligă. Accidentare groaznică a lui Dragoș Iancu în minutul 6 VIDEO
Fotbal: Victorie clară pentru FCSB, 3-0 cu FC Hermannstadt, în Superligă
VIDEO, FCSVIDEO
FC Hermannstadt - FCSB, de la ora 20:00, LIVE TEXT, pe , SuperLiga
FCSB - Sepsi 1-0 și FC Hermannstadt - FC U Craiova 1-0, în etapa 30 din Superliga. Octavian Popescu le-a adus victoria roș-albaștrilor! Oltenii lui Mititelu, pas greșit la Sibiu
Victorie la scor: FCSB a învins FC Hermannstadt, în penultima etapă din an